Raguvėlės ikimokyklinio ugdymo skyrius

„DOVANOJU TRISPALVĘ“

Kovo 8 dieną Raguvėlės ikimokyklinio skyriaus vaikų renginys buvo skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Vėl „Žaidimai moko“

Nauji atradimai, bandymai, nuoširdžios emocijos – tai tik dalis dalykų, su kuriais jau ne pirmus metus susiduria Raguvėlės ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai, dalyvaudami respublikiniame projekte „Žaidimai moko“.

Informacija tėvams

Kviečiame Troškūnų seniūnijos vaikus, gimusius nuo 2018 iki 2021 m.,  į Troškūnų ikimokyklinio ugdymo skyrių, kuris bus perkeltas nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. į naujas Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos patalpas (Mokyklos g. 2-3, Žiedonių k., Troškūnų sen.).

Projektas „Žaidimai moko“

Prasidėjo pirmosios projekto „Žaidimai moko“ veiklos. Į klausimus apie įvairių augalų sėklas padėjo atsakyti užsiėmimas „Kur slepiasi sėklytės?“.

Garsų ir žaidimų šalis

Balandžio 26 d. Raguvėlės skyriaus priešmokyklinės ugdymo grupės vaikai dalyvavo  Anykščių rajono ugdymo įstaigų priešmokyklinio amžiaus ugdytinių kalbos viktorinoje „Garsų ir žaidimų šalis – 2022“.