Projektas „Žaidimai moko“

Laikas nenuilstamai skuba į priekį ir projekto „Žaidimai moko“ veiklos keičia viena kitą. Ir viena už kitą įdomesnės, įvairesnės, bet turinčios vieną ir labai prasmingą tikslą – pritaikant įvairius žaidimus bei užduotis lavinti ikimokyklinio amžiaus vaikų pažinimo, komunikavimo, socialinę, meninę kompetencijas.

Su didžiausiu įkvėpimu vaikai rašė laišką Rudenėliui, miklino pirštelius lankstydami vokus, o, svarbiausia, vaikai Rudenėliui nepagailėjo gražiausių savo piešinėlių ir nuoširdžiausių palinkėjimų.

Kaliausės apsilankymas darželyje – dar viena įdomi ir nuoširdžių emocijų sukėlusi veikla. Vaikai džiaugėsi nauja „drauge“, aptarinėjo jos išvaizdą, ieškojo žmogaus ir kaliausės panašumų ir skirtumų. Aiškinosi, ką darže saugo kaliausė. Kartu su mokytoja Vilma Timofejeva vaikai pakartojo daržovių pavadinimus, atliko „kaliausių stovėjimo“ judriąją užduotį.

Gera žinoti, kad projektinės veiklos ikimokyklinukus lydės dar ne vieną savaitę, o įgytos patirtys, tyrinėjimai skatins vaikus aktyviai ir prasmingai leisti laiką.

Vilma Žvybienė