,

Projektas „Laiminga Žemė“

Pavasaris – tai stebuklingas metų laikas, kai prabunda gamta iš žiemos miego. Švelnūs saulės spinduliai švelniai glosto žemę, o besikalanti žolė pasirodo lyg mažas žalias stebuklas. Tai tikrai stebuklingas laikas, kai viskas aplinkui tampa spalvinga ir gyva!

Tarptautinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projektas „Laiminga Žemė“, skirtas paminėti Žemės mėnesiui, kuris tęsiasi nuo kovo 20-osios – Pasaulinės Žemės dienos – iki balandžio 22-osios, kada minima Tarptautinė motinos Žemės diena.

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos ikimokyklinio ugdymo vaikučiai projekto veiklose susipažino su sėklų įvairove. Vaikai skaičiavo, tyrinėjo, rūšiavo ir lygino sėklas pagal dydį, formą, išvaizdą. Domėjosi augalais, supažino su jų sandara, sėjos bei auginimo procesu.

Ugdėme atsakomybę už supančią aplinką bei sudarėme galimybes ugdytiniams kūrybiškai ir inovatyviai paminėti Žemės mėnesį.

Mokytojos Lina Mockevičienė, Jurgita Mackevičienė