PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“

Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnaziją kartu su Anykščių A. Vienuolio progimnazija, Anykščių A. Baranausko pagrindine mokykla, Svėdasų Juozo Tumo Vaižganto gimnazija ir Kavarsko pagrindine mokykle-daugiafunkciniu centru pasiekė naujos gamtos ir technologinių mokslų mokymosi priemonės, skirtos 1–4 ir 5–8 klasių mokiniams. Mokytojams sudarytos galimybės naudotis duomenų perdavimo sistemoje „Vedlys“ (www.vedlys.smm.lt) skiltyje „Medžiaga mokytojams“ patalpintais pamokų veiklų aprašais, kurie yra skirti padėti mokytojams pamokose naudoti projekto lėšomis nupirktas mokymosi priemones.

Mokyklos priemonėmis  aprūpinamos įgyvendinant 2014–2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001) pagal Jungtinės veiklos sutartį, pasirašytą tarp Anykščių rajono savivaldybės administracijos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo aprūpinimo centro (Nacionalinės švietimo agentūros).

Projektas finansuojamas Europos Regioninės Plėtros Fondo ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės biudžeto lėšomis.