Biblioteka

Gimnazijos biblioteka – galimybė turiningai praleisti laisvalaikį, gilinti žinias, susirasti informaciją. Pagrindinė bibliotekos užduotis – teikti informaciją, todėl skatinama naudotis ne tik spausdintiniais dokumentais, bet reikiamos informacijos ieškoti internete.

Moksleiviams skirti 4 kompiuteriai su prieiga prie interneto. Mokytojai ir mokiniai lengviau pasiekia naujausią informaciją. Bibliotekoje sudarytos sąlygos  vesti pamokas, naudojant  mokomąsias kompiuterines programas ir informacines kompiuterines technologijas.

Mokiniai ir mokytojai turi galimybę ne tik spaudinius gauti į namus, bet jais gali naudotis ir skaitykloje. Yra sukauptas nemažas enciklopedijų ir žodynų fondas. Bibliotekoje rengiamos parodos, skirtos žymių žmonių jubiliejams ir svarbiems įvykiams paminėti, ruošiamos knygų apžvalgos.

Mobis elektroninis katalogas

MOBIS elektroninis katalogas suteikia galimybę gimnazijos bibliotekos skaitytojams:

• atlikti paiešką bibliotekos kataloge;
  • užsakyti, rezervuoti dokumentus;
  • matyti skaitomų, užsakytų ar rezervuotų duomenis;
  • sudaryti norimų skaityti dokumentų sąrašus.

Spaudžiate katalogo logotipą:

Prisijungti – suvedate savo skaitytojo bilieto numerį ir slaptažodį, kuriuos gausite gimnazijos bibliotekoje.

Pirmą kartą prisijungę galite pakeisti slaptažodį, spausdami savo pavardę ir pasirinkdami meniu punktą Profilis.

Jeigu taip nutiktų, kad pamiršote savo susikurtą slaptažodį – kreipkitės į bibliotekos darbuotoją. Ji atstatys pradinį slaptažodį.

Įveskite savo el. pašto adresą (jei toks nėra įvestas), kad gautumėte raginimą grąžinti leidinį, jeigu būsite pradelsę grąžinimo terminą.

Kaip naudotis elektroniniu katalogu:

Užsakyti dokumentus gali tik prie el. katalogo prisijungę vartotojai.

Suradę reikiamą dokumentą, galite jį užsakyti ir atsiimti bibliotekoje per 2 darbo dienas. Nepaėmus dokumento, užsakymas anuliuojamas.

Jeigu laisvų egzempliorių nėra, galite dokumentą rezervuoti. Rezervavimo metu nurodykite kalendoriuje Jums aktualią datą iki kada sutinkate laukti eilėje dokumento.

Visą informaciją apie savo dokumentus matysite paspaudę meniu punktus Užsakymai.

Iškilus klausimams – kreipkitės į bibliotekos darbuotoją!

Dokumentai