Viešintų ikimokyklinio ugdymo skyrius

Žemę augalais puošiu

Viešintų daugiafunkcio centro priešmokyklinukai Milita ir Kristupas dalyvavo Respublikiniame priešmokyklinių grupių ugdytinių ir pradinių klasių mokinių piešinių konkurse – parodoje „Žemę augalais puošiu, o ne šiukšlėmis verčiu“ ir tapo laimėtojais!

Vaikų minčių knyga

Viešintų daugiafunkcio centro ikimokyklinės ugdymo grupės mergaitės SAULĖ (5 m.) ir MILITA (6 m.) dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokyklų ir jų skyrių bendruomenių kūrybiniame projekte „Vaikų minčių knyga.“

Žemės diena

Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Tai astronominis pavasaris.

„Raidžių  šalyje“

Viešintų darželio vaikučiai dalyvauja Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų kūrybinių darbų parodoje „Raidžių  šalyje.“

„DOVANOJU TRISPALVĘ“

VIEŠINTŲ IKIMOKYKLINUKAI VYKDĖ AKCIJĄ „DOVANOJU TRISPALVĘ“, SKIRTĄ LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI.