Viktorina „Mano kelias į kalbos pasaulį“

Balandžio 17 d. gimnazijoje vyko Anykščių PPT organizuota viktorina „Mano kelias į kalbos pasaulį” priešmokyklinio amžiaus vaikams.

Mūsų priešmokyklinukės taip pat dalyvavo viktorinoje. Komanda pasivadino „Gėlytėmis”, nes ją sudarė mergaitės: Luknė, Austėja, Liepa, Paulina. Komandos narėms, nors ir buvo šiek tiek nedrąsu, bet jos puikiai atliko visas užduotis ir net po papildomos rungties – mįslių įminimo –  iškovojo pergalę – I vietą…

Viktorinos užduotys buvo labai rimtos – žodžių garsinė analizė, spalvinimas, pasakos klausymas  ir paveikslėlių serijos dėliojimas, žodžių rūšiavimas, mįslių įminimas, atsakinėjimas į klausimus ir kt… Šaunuolės gėlytės!

Viktorinai mergaites ruošė  mokytoja Jurgita Mackevičienė ir  logopedė Vida Uginčienė.