TARPTAUTINIS STEAM PROJEKTAS ,,700 TORTŲ VILNIUI“

Sausio 25-oji yra Vilniaus miesto gimtadienis. Šiemet ši diena ypatinga, miestas švenčia 700 metų jubiliejų. Vilniaus istorija nėra baigtinė, ji niekuomet negali būti papasakota iki galo, nes vieno pasakojimo nėra. Egzistuoja daugybė skirtingų pasakojimų ir būdų juos perteikti. Vilnius yra svarbiausias Lietuvos miestas – šalies sostinė.Projektas ,,700 tortų Vilniui” skirtas kūrybiškumo, pilietiškumo, vaizduotės ugdymui bei STEAM veiklų plėtotei (2023-01-03 – 2023-03-11). Projektu siekiama įveikti iššūkį ir „pagaminti“ 700 tortų Vilniui pasitelkiant STEAM metodiką.

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai su mokytojomis Lina Mockevičiene ir Jurgita Mackevičiene dalyvauja Tarptautiniame virtualiame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo amžiaus vaikų ir pedagogų kūrybinių STEAM darbų projekte ,,700 TORTŲ VILNIUI.“ Vaikai taikant STEAM metodus buvo skatinami aktyviai tyrinėti, eksperimentuoti, konstruoti, lipdyti, kelti sau iššūkius, kuriant žaismingą, nepakartojamą tortą Vilniui. Ugdytiniai su didžiuliu džiaugsmu „kepė“ tortus iš sniego ir sveikino Vilnių su gimtadieniu. Taip pat STEAM lentoje dėliojome tortą.

Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie iššūkio įgyvendinimo.