Panevėžio profesinio rengimo centre

Kovo 9  dieną Troškūnų Kazio Inčiūros 8 klasės mokiniai lankėsi Panevėžio profesinio rengimo centre.

Pirmiausia mokiniai susipažino su statybos profesinio mokymo skyriaus vedėju Almantu Rimkumi, kuris įkvepiančiai pasakojo apie pasikeitusias profesinės mokyklos aktualijas: nebeužtenka vien plaktuko ir rakto, norint suremontuoti automobilį, nebeužtenka vien sujungti vamzdžius, kad šildymo sistema funkcionuotų. Tam reikalingas geras anglų kalbos mokėjimas bei informacinių technologijų išmanymas, kad gebėtum tinkamai atlikti visus darbus.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su apdailininko, santechniko, kosmetiko, masažuotojo, visažisto, statybinko, transporto priemonių remontininko profesijomis ir jų darbo aplinkomis.