Nuotolinė „Steam“ projekto konferencija

Š. m. lapkričio 17 d. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos II klasės mokinė Greta Šeštokaitė ir I klasės mokinė Augustė Karaliūtė dalyvavo Panevėžio miesto aplinkosaugos švietimo projekto nuotolinėje konferencijoje, skirtoje STEAM dalykų mokytojams ir mokiniams „PANEVĖŽIO MIESTO MOKYKLŲ APLINKŲ UŽTERŠTUMAS“. Tiesa, jų tiriamieji darbai buvo skirti ne Panevėžio miestui, o Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos aplinkos tyrimui. Greta, kurią konferencijai ruošė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Paliulionienė, pristatė tyrimą ,,Oro taršos nustatymas gimnazijos aplinkoje“. Augustė parengė darbą „Chemines medžiagas keičiu natūraliomis“, jai padėjo fizikos mokytoja metodininkė Vlada Dovydėnienė.

Konferencijos organizatoriai pažymėjo, kad Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos mokiniai ir mokytojai parodė aukštą lygį, nagrinėjo labai aktualias temas.

Sveikiname mokines – Gretą ir Augustę – šauniai pasirodžiusias konferencijoje, o jas ruošusioms mokytojoms ir toliau nepristigti idėjų.