Kovo 3 d. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos mokinės Sonata Kirtiklytė, Augustė Karaliūtė ir Fausta Spirinauskaitė dalyvavo XXII tarptautinėje konferencijoje „Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurią organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija ir Vilniaus universiteto Šiaulių akademija. Konferencijos tikslas: skatinti mokinius domėtis ir viešinti matematikos, informacinių technologijų, ekonomikos mokslų projektinius ir kūrybinius darbus.

8 klasės mokinė Sonata Kirtiklytė savo pranešime pristatė, kokiomis geometrinėmis figūromis puošti Aukštaitijos regiono moterų tautiniai drabužiai. II gimnazijos klasės mokinė Augustė Karaliūtė skaitė pranešimą tema „Matematinių įgūdžių panaudojimas artimiausioje aplinkoje.“ III klasės mokinė Fausta Spirinauskaitė savo pranešime parodė, kad kvadratines lygtis galima išspręsti net 6 būdais.

Mokines tarptautinei konferencijai ruošė mokytojos: Vlada Dovydėnienė, Vilma Žvybienė ir Virginija Paliulionienė.