Kokybės krepšelis (1m.)

Pirmieji ,, Kokybės krepšelio“ vykdymo metai

Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 „Kokybės krepšelis“ projekte dalyvauja nuo 2020 m. spalio mėn.

Projekto tikslas – pagerinti individualių mokymosi poreikių turinčių mokinių pasiekimus ir pažangą, teikiant pagalbą bei tobulinant ugdymo proceso organizavimą. Siekiama, kad ugdant mokytojų kompetencijas seminarų ir stažuotės metu, teikiant tikslingą individualią ir grupinę pagalbą mokiniams, turintiems žemus mokymosi pasiekimus, tobulinant ugdymo proceso organizavimą, kuriant palankesnę mokinių ugdymuisi aplinką pagerės mokinių mokymosi pasiekimai ir individuali pažanga.

Projekto veikloms įgyvendinti 2020–2021 m. m. gimnazija iš viso gavo 28 674 Eur, tarp jų savivaldybės biudžeto lėšų 4301,10 Eur:

• Teikiama pagalba vaikams, turintiems žemus mokymosi pasiekimus, po pamokų veikia namų darbų klubas, kur mokinių laukiama kiekvieną dieną po vieną valandą. Panaudota 665,26 Eur.
  • Kiekvienoje 1–4 klasėje po 2 val. per savaitę lietuvių k. ir matematikos pamokose, 2–4  klasėse po 1 val. per savaitę anglų k. pamokose dirba mokytojo padėjėjas, t. y. antras mokytojas, atliekantis mokytojo padėjėjo funkcijas. Panaudota 2374,74 Eur.
  • Pirktos psichologo paslaugos – 600 Eur.
  • Mokytojų kompetencijų tobulinimo programai ,,Pedagoginė pagalba mokantis” – 1200 Eur.
  • Nupirktos priemonės: interaktyvi lenta – 1998,92 Eur, WIFI stotelės 15 vnt. – 1627,84 Eur, vandens tyrimų testų rinkinys – 183,40 Eur.
  • Iš viso panaudota 8650,16 Eur projekto lėšų.

Mokytojai džiaugiasi, kad gali padėti vienas kitam per pamokas, taip pat yra įsitikinę, kad namų darbų klubas yra naudingas mokiniams.