Tradicijos

Rugsėjo pirmoji. Mokslo metų pradžios šventė, į kurią susirenka visi mokiniai, mokytojai, tėveliai bei svečiai. Mokykla prisipildo vaikų juoko, šurmulio bei įspūdžių apie vasarą.
Tarptautinė mokytojų diena. Spalio 5 d. mokykloje įsigali mokinių tvarka, mokytojai tampa mokiniais. Renginio metu jiems būna įteikiamos įvairios nominacijos.
Renginių savaitė, skirta Kaziui Inčiūrai. Spalio mėnesį vyksta įvairūs renginiai, skirti Kazio Inčiūros atminimui.
Adventinių renginių savaitė „Šviesos diena“. Paskutinę savaitę prieš adventą mokykloje susiburia pasėdėti, pagroti bei padainuoti bendruomenė.
„Medžio šventė“. Gruodžio pirmą savaitę pradinių klasių mokiniai gamina įvairius žaisliukus ir jais papuošia medžius, augančius šalia mokyklos. Tai simbolizuoja pagarbą medžiui, gamtai.
Kalėdiniai karnavalai. Visą gruodžio mėn. vyksta pasiruošimas kalėdinėms šventėms. Mokiniai puošia mokyklą, rengiamos kalėdinių puokščių bei atvirukų parodos, kiekviena klasė ruošia teatralizuotą pasirodymą kalėdiniam karnavalui.
Sausio 13-osios paminėjimas. Istorijos mokytoja su mokiniais parengia stendą, uždega simbolinę atminimo žvakę žuvusiems pagerbti, o iš ryto susirinkę mokiniai pagerbia žuvusiuosius tylos minute.
Šimtadienis. Tai abiturientų šventė, į kurią mielai susirenka mokytojai, tėveliai bei svečiai.
Šv. Valentino diena. Įvairūs renginiai, kada visi tik ir dovanoja vienas kitam širdeles
Meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo paminėjimui. Konkursą kasmet organizuoja istorijos mokytoja ir jaunųjų inčiūriečių būrelio nariai, jame dalyvauja visi norintys.
Užgavėnės. Tai žiemos palydų šventė.
Kaziuko mugė. Tradicinis mokyklos renginys.
Kovo 11-osios paminėjimas. Mokiniai rengia šventinį koncertą.
Žemės diena. Gamtos pabudimo, naujų žmogaus vilčių metas.
Melagių diena. Pokštai, linksmybės, juokai:)
„Pavasario diena Europoje“. Balandžio savaitę vyksta įvairūs kryžiažodžių, rebusų sprendimai, piešinių parodos. Paskutinę tos savaitės dieną kiekviena klasė pristato pasirinktą šalį. Kasmet šventėje dalyvauja žinomi politikai.
Imtynių turnyras, skirtas Ričardui Deksniui atminti. Balandžio pradžioje vyksta graikų-romėnų imtynių turnyras. Turnyre dalyvauja ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio atvykę imtynininkai.
Fizikų vakaras. Linksmas, nuotaikingas fizikų „susibėgimas“.
Motinos diena. Šventinis koncertas, skirtas visoms mamytėms.
Knygos diena. Gegužės 7 d. vyksta įvairūs kūrybiniai renginiai, mokyklos bibliotekoje eksponuojami įvairūs darbai.
Paskutinis skambutis. Mokslo metų pabaigos šventė. Visi su puikia nuotaika susirenka paskutinę dieną į mokyklą prieš vasaros atostogas.
Abiturientų išleistuvės. Pats gražiausias ir įspūdingiausias vakaras, kai abiturientams įteikiami mokyklos baigimo atestatai.